HAKKIMIZDA

Deneyimli,yaratıcı,ve sorumluluğun bilincinde profesyonel bir ekipten oluşan YILMAZLAR DÜĞÜN VE TOPLANTI SALONLARI personeli kalitenin mutlu müşteri ile eş anlamlı olduğu prensibi ile hareket etmektedir. Özel günlerinizi hayatınız boyunca hatırlayacağınız güzel anılara dönüştürüp yenilikleri yakından takip ediyoruz.YILMAZLAR DÜĞÜN VE TOPLANTI SALONLARI ,ömür boyunca tüm davetlerinizi başarı ile gerçekleştirmeye taliptir.Yönetim anlayışımız tüm organizasyonlarda detaylar üzerinde titizlik içinde çalışmak,kullanılan malzeme ve hizmet kalitelerini maksimum düzeye taşımak firmamızın temel prensibi olarak benimsemiştir.

 

Düğün Organizasyonu

 YILMAZLAR Düğün  ve Toplantı Salonu, hayalinizdeki düğün için ihtiyacınız olabilecek tüm imkanları kusursuz bir şekilde siz ve misafirlerinize sunuyor.

 

Kapıda hostes karşılamasından başlayarak düğününüz sona erinceye kadar masal gibi bir organizasyonla unutulmayacak anlara imza atıyor

Kendi mutfağımızda hünerli aşçılarımız tarafından özenle seçilip hazırlanan yemeklerimiz ve ikramlarımızla ile misafirlerinize muhteşem bir ziyafet sunuyoruz.


Kına

 

Kına eğlenceleri genç kızlar için düğünden de özeldir. Bu özel günde YILMAZLAR Düğün ve Toplantı salonu özel kına eğlencesi konseptiyle ve sürpriz organizasyonlarla unutulmayacak bir kına eğlencesi hizmeti vermektedir.


Nişan

 

Yüzüklerin ilk defa takılacağı nişan gününde çiftler YILMAZLAR DÜĞÜN ve TOPLANTI SALONLARIN’da düğün kadar özel bir hazırlıkla kurdele kesecekler.


Sünnet

 

Unutulmayacak anılardan biridir sünnet cemiyeti. Bu kutsal gelenek YILMAZLAR DÜĞÜN ve TOPLANTI SALONLARIN’da sizin dilediğiniz konseptte, sema gösterisi mevlüt ya da davul zurna seçenekleri, hokkabaz, palyaço gibi çocuk eğlenceleri ile yediden yetmişe herkesi mutlu ediyor


Mevlüt

 

Mevlüt cemiyetlerinizde size özel masa düzeni, profesyonel mevlüthanlar ve semazen seçenekleriyle YILMAZLAR Düğün ve toplantı salonunda  misafirlerinizi gururla ağırlayacaksınız.

 

Mezuniyet Balosu & Mesleki Geceler

 

Mezuniyet balosu için özenle hazırlanmış gençler masal gibi bir baloyu gerçek bir balo salonunda yaşayarak mezuniyet eğlencesinin tadını çıkaracaklar.

 

Mesleki geceler ve kutlamalarda önceden tasarlanan farklı organizasyonlarla davetler şölen havasına bürünüyor.

İş & Yemek Toplantıları – İftar Organizasyonları

 

Bireysel ve kurumsal bütün organizasyonlara üst düzey kalite anlayışıyla hizmet veren YILMAZLAR Düğün ve toplantı salonu , geniş çaplı kongre, sempozyum ve şirket yemekleri için teknik ve tasarım yönünden iddialı.

SALONLARIMIZ HAKKINDA

  • Mağaza
  • Restaurant 2
  • Kapalı Mağaza Alanı
  • Günlük Müşteri Sayısı
 Başa
Dön